info@amcreation.cz

+ 420 774 941 211

info@amcreation.cz

+420 774 941 211

Recenze

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Názory našich klientů jsou pro nás velmi důležité. Děláme vše, co je v našich silách, aby byl klient s výsledkem naší práce spokojen. Vážíme si všech připomínek a velmi nás potěší jakákoli zpětná vazba, která je jedním z našich hnacích motorů. Pokud jste i Vy naším klientem, napište nám prosím recenzi na info@amcreation.cz.

Ing. Zdeňka Hyvnarová
OVAHELP

V roce 2018 jsme založili Centrum pomoci onkologickým pacientům OVAHELP v Ostravě. Měli jsme jméno a vizi. Zadali jsme tedy 6-ti firmám (subjektům) požadavek na grafické znázornění loga. Tým AMcreation jako jediný vypracoval projekt od A do Z. Nejprve si paní Hájková a paní Černá zjistily proč a co zamýšlíme, jakou máme vizi, co má naše práce splňovat. Navrhly logo, barvy, nastínily vše na budoucí propagaci firmy, doplnily to úvahou – proč by mělo logo vypadat takto, co má vyjadřovat, apod. Jako bonus přidaly velký příspěvek finanční – vzhledem k našemu zaměření mnohé (letáky, vizitky, web) zpracovaly za minimální částku. Vše bylo provedeno rychle a na velmi vysoké úrovni.

Ing. Jindra Landováng
PARENT PROJECT, z.s.

Děkujeme AMcreation za spolupráci. Velmi si vážíme toho, že nás jako neziskovou organizaci podpořili a graficky zpracovali náš profil. Komunikace s AMcreation je rychlá a jednoduchá a jejich přístup velmi vstřícný. Velmi si vážíme jejich podpory a můžeme s klidným svědomím doporučit spolupráci na špičkové úrovni.

Jiří Balga
Chimpanzo clothing

Poptávali jsme vytvoření webu a jsme moc rádi, že jsme zvolili právě tým AMcreation. Vytvořily web přesně podle našich představ, který běží na WordPressu a Woocommerce. Ochota, přesnost, rychlost – tak by se dala shrnout jejich práce! Děkujeme a až budeme znovu přetvářet web, jste znovu jasná volba!

Sara Livaja
NANO SOLAR ENERGY s.r.o.

Poptávala jsem agenturu, která by mi vytvořila web pro nově začínající firmu, tudíž značka “rychle a levně”, což není nikdy ideální zadání. Sešla jsem se s holkama z AMcreation, během krátké schůzky jsme si sladily představu a na webu se začalo okamžitě pracovat. Kdo někdy začínal podnikat, ví, jak často se na začátku všechno mění, upravuje atd. Bohužel jsem tedy musela několikrát zadání měnit už v procesu, na což Monika s Anetou vždycky zareagovaly velmi pružně a trpělivě. Během krátké doby jsem tak dostala web, který splňuje všechny mé požadavky. Chtěla bych tímto týmu AMcreation ještě jednou poděkovat za spolupráci a doporučit všem, kdo hledají profesionální přístup za rozumnou cenu.

Pin It on Pinterest