info@amcreation.cz

+ 420 774 941 211

info@amcreation.cz

+420 774 941 211

O nás

Jsme dvě a plníme si sen

Dovolte nám, abychom se krátce představily. Jsme dvě kreativní duše – grafičky a tvůrkyně webů, které také rády fotí. Děláme to, co nás opravdu baví a naplňuje. Nejsme agentura ani studio, takže u nás můžete počítat s velmi osobním přístupem. Níže si můžete přečíst pár řádků o naší cestě k AMcreation.

Já jsem Monika.

První náznaky tvůrčího ducha jsem v sobě objevila ve chvíli, kdy jsem v ruce udržela fotoaparát. Fotka mě pohltila a dívat se skrz objektiv zůstalo mou vášní dodnes.

Na gymnáziu jsem začala tvořit jednoduché weby a při vysoké jsem si začala přivydělávat jako grafička.

Svou práci miluji. Utíkám k ní od všedního života. Udělám tedy vše pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni.

Monika_AMcreation

A já jsem Anet.

Tvoření obecně mě bavilo už odmala. V dětství byla mou velkou vášní tvorba bižuterie, různé DIY projekty a dekorování, čemuž se ve svém volném čase věnuji stále. Mou obrovskou zálibou jsou v posledních letech květiny, naše zahrada a především malá dcerka, která našemu životu dala nový rozměr.

Svou novou tvůrčí stránku jsem začala naplno rozvíjet v době, kdy mě Monika přivedla ke grafice a fotografii, kterým jsem propadla.  Miluji výzvy, hledání inspirace a nápadů, komunikaci s lidmi, sledování trendů, ale ze všeho nejvíce konečný výsledek odvedené práce a spokojené klienty.

Anet_AMcreation

Těší nás!

Obě jsme velmi pečlivé a záleží nám na tom, aby byl výsledek naší práce stoprocentní. Nebojte se nás oslovit. Zajdeme na kávu (klidně i virtuální) a vytvoříme spolu něco jedinečného.

Těšíme se na Vás!

Monika_AMcreation

Pin It on Pinterest