info@amcreation.cz

+ 420 774 941 211

info@amcreation.cz

+420 774 941 211

Co o nás možná nevíte | Představení AM store

od | Z našeho života, Zajímavé projekty

Vítejte u nového článku. Určitě jste si již všichni přečetli jeho nadpis, takže ano, dnes vám chceme představit naši další práci, která tak trochu stojí za vznikem AM creation.

Psal se rok 2017, venku panovalo krásné jarní počasí a my dumaly nad tím, že nám naše hlavní zaměstnání, která mimochodem stále vykonáváme, nedávají možnost se kreativně rozvíjet.

Já (Anet) jsem od malička tvůrčí typ. Miluji DIY projekty, šití, nebo jen obyčejné zútulňování domova krásnými dekoracemi. Nedokáži přesně popsat, kde se v mé hlavě zrodil prvotní nápad, ale přišla mi na mysl myšlenka na prodej vlastních grafických produktů. Monika si grafikou přivydělávala již od roku 2010, takže ji tento nápad nadchnul stejně, jako mě. Spojily jsme tedy síly, daly hlavy dohromady a vznikla značka Milničky – nyní AM store.

Původně jsme se zaměřovaly pouze na tvorbu a prodej milníkových kartiček pro děti, těhotné ženy a páry plánující svatbu, které jsou v poslední době velmi oblíbené u spousty lidí. To bychom ale nebyly my, kdyby nám stačil jen jeden produkt. 🙂 A tak postupně vznikaly další a další, mezi které patří cestovatelské mapy pro děti, rozdělovníky do šatníků, stírací losy, blahopřání, záložky do knih, plakáty pro děti i dospělé, roční kalendáře, úkolníčky, aj. Na veškeré naše produkty se můžete podívat na www.fler.cz/am-store.

Cestovatelské mapy pro děti
(prodáváme společně s různými komponenty na zaznamenávání)

Aktuálně jdou do prodeje nové designy milníkových kartiček a také dokončujeme kalendáře na rok 2020. Budeme rády, když navštívíte náš obchod, nebo můžete sledovat náš Instagram am_store_cz. 🙂

Tímto článkem bychom chtěly tak trochu namotivovat ty z vás, kteří touží něco dělat, ale bojíte se to zrealizovat. Věřte, že začít se dá opravdu s málem. My se bezhlavě (ač s rozumem) vrhly do vod pro nás zcela nových. Důležité je načítat informace, zjišťovat, zkoušet, ptát se a hlavně – nebát se neúspěchu, který může přijít. Nevyjde to napoprvé, může to vyjít napodruhé. Určitě to nevzdávejte.

Držíme pěsti všem, kteří si jdou za svými cíli, i těm, kteří se k tomu právě odhodlávají.

Krásný den přejí

A&M

Pomohl Vám článek? Podělte se o něj – sledujte nás, sdílejte nás a posouvejte tipy mezi další nadšence!

Follows

Pomohl Vám článek? Podělte se o něj – sledujte nás, sdílejte nás a posouvejte tipy mezi další nadšence!

Follows

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest